فراخوان مشترک ستاد نانو و صندوق حمایت از پژوهشگران

به اطلاع می‌رساند، فراخوان مشترک ستاد نانو و صندوق حمایت از پژوهشگران در حوزه مشترک علوم نانو و علوم داده اعلام شده است.

این فراخوان در جهت تحقق دو هدف پژوهش و توسعه ابزارهای فناوری اطلاعات و محاسباتی تخصصی، پایگاه‌های داده و سیستم‌های اطلاعاتی مرتبط با علم و فناوری نانو و توسعه محصولات و اکتشافات علمی جدید بر مبنای استفاده از ابزارهای تحلیلگر و پیش بینی کننده خواص و ویژگی‌های نانومواد اعلام شده است. طرح‌های مورد حمایت این فراخوان در قالب‌هایی همچون طرح پژوهشی، رساله دکتری و پسادکتری است که طول مدت پسادکتری یک ساله، مدت زمان رساله دکتری دو ساله و درنهایت طرح‌های پژوهشی حداکثر در طول مدت ۳ سال مورد حمایت قرار خواهد گرفت. اطلاعات بیشتر در آدرس وبگاه نانوانفورماتیک قابل دسترسی است.

خواهشمند است همکاران گرامی جهت ثبت‌نام به نشانی rtms.insf.org مراجعه نمایند. مدت زمان ارسال پیشنهادیه از ابتدای مهر ماه لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۱ است.

لازم به ذکر است رابطین در بخش علوم داده آقای دکتر بابک خلج (khalaj@sharif.edu) و در بخش علوم نانو خانم دکتر راحله محمدپور (mohammadpour@sharif.edu) از پژوهشکده جامع علوم و فناوری‌های همگرا هستند که جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با ایشان در ارتباط باشید.